Fefco katalogas

FEFCO katalogas yra sukurtas pagal tarptautinius standartus, vadovaujantis FEFCO ir ESBO  oficialia sistema, siekiant  supaprastinti sudėtingas kartoninių pakuočių ir įpakavimo konstrukcijas (išklotines). Šio katalogo išklotinių konstrukcijos brėžiniai yra lengvai suprantami visame pasaulyje. Šie FEFCO katalogo standartai  naudojami pakuočių gamyboje.

 Supaprastinant  dizaino sprendimus yra naudojami pakuotės dizaino kodai  pagal tam tikrą pakuotės tipą.  Taip pat gali būti klasifikuojami į pagrindines  pakuotės grupes.

 Naudodamiesi FEFCO katalogu, pakuotes galite išsirinkti ir užsisakyti kur kas greičiau ir paprasčiau! Visuose brėžiniuose nurodyti vidiniai dėžučių matmenys: L x B x H (ilgis x plotis x aukštis).

FEFCO 02xx

fefco-katalogas-megapakas

FEFCO 03xx

FEFCO 04xx

FEFCO 05xx

FEFCO 06xx

FEFCO 07xx

FEFCO 09xx

Fefco katalogo istorija ir kilmė

FEFCO katalogas, pradėtas kurti 1960-ųjų pradžioje, atsirado dėl pakuočių pramonės augimo ir pasaulinės prekybos plėtros. Kaip atsakas į įvairius kartoninių pakuočių ir įpakavimo konstrukcijų sudėtingumą, FEFCO (Europos kartono dėžių ir pakuočių federacija) sukūrė standartizuotą katalogą, suteikiantį aiškius brėžinius ir specifikacijas, kad būtų supaprastintas dizainas ir gamyba visame pasaulyje.

Pavyzdžiai ir sėkmės istorijos

Pavyzdžiui, įmonė „Packaging Solutions Inc.” pritaikė FEFCO standartus savo gamybos procese ir per pusę sumažino išlaidas, nes nebereikėjo kurti individualių dizainų kiekvienai užsakomai pakuotei. Taip pat „EcoPack Ltd.” pradėjo naudoti FEFCO standartų pagrindu sukurtus kartoninius dėžučių modelius, sumažindama atliekų kiekį ir gerindama savo aplinkosauginę įtaką.

Naujovės ir ateities perspektyvos

Šiuolaikinės pakavimo pramonės tendencijos ir technologijos nuolat kinta, o tai verčia FEFCO katalogą evoliucionuoti. Atnaujinimai gali apimti naujas pakuotės konstrukcijas, atsižvelgiant į tvarumo reikalavimus, taip pat naujų medžiagų ir gamybos procesų integravimą. Ateities perspektyvos gali apimti didesnį dėmesį efektyvumui, automatizacijai ir pritaikomumui, kad būtų galima greičiau ir efektyviau patenkinti klientų poreikius bei atsakyti į rinkos pokyčius.

Scroll to Top