04xx

FEFCO 04 – sulankstomo tipo dėžės ir padėklai

FEFCO 04 serijos sulankstomo tipo dėžės ir padėklai yra inovatyvus pakavimo sprendimas, kuris pasižymi paprastumu ir efektyvumu. Šios dėžės susideda iš vienos dalies ir yra suprojektuotos taip, kad būtų surenkamos be klijų, kabių, lipnios juostos ar kitų pagalbinių medžiagų.

Dėžės konstrukcija leidžia jas surinkti naudojant fiksuojamas jungtis, kurios užtikrina tvirtumą ir stabilumą. Dėžutės formuojamos nuo pagrindinės dėžutės apačios, atlenkiant dėžutės šonines sieneles ir dangtelį, taip sukuriant patikimą ir tvirtą pakuotę.

Fefco 04 privalumai:

Surinkimas be pagalbinių medžiagų: FEFCO 04 serijos dėžėms surinkti nereikia klijų, kabių ar lipnios juostos, todėl sutaupomas laikas ir sumažinamos sąnaudos.
Tvirtumas ir stabilumas: fiksuojamos jungtys užtikrina dėžės tvirtumą ir stabilumą, todėl pakuotė yra patikima ir ilgaamžė.
Ekonomiškumas: dėl savo konstrukcijos šios dėžės yra ekonomiškos gamybos ir transportavimo atžvilgiu.
Universalumas: šios dėžės gali būti pritaikytos įvairiems poreikiams, įskaitant prekių pakavimą, sandėliavimą ir transportavimą.

Papildomos funkcijos

FEFCO 04 serijos dėžės gali būti pritaikytos įvairiems specifiniams poreikiams, pridedant papildomas funkcijas:

Užsegimai ir dangtelio fiksavimas: dėžės gali būti suprojektuotos su specialiais užsegimais ir dangtelio fiksavimu, užtikrinant papildomą saugumą ir patogumą.
Skirtukai ir rankenos: vidiniai skirtukai padeda atskirti ir apsaugoti prekes, o rankenos palengvina dėžių transportavimą.
Demonstraciniai langeliai: specialūs langeliai leidžia matyti pakuotės turinį, nesunaikinant dėžės vientisumo.

Naudojimo sritys

FEFCO 04 serijos dėžės yra plačiai naudojamos įvairiose srityse, tokiose kaip:

Maisto pramonė: maisto produktų pakavimui ir transportavimui, užtikrinant jų šviežumą ir saugumą.
Elektronika: elektroninių prietaisų ir jų dalių apsaugai bei transportavimui.
Logistika: prekių transportavimui ir sandėliavimui, ypač kai reikalingas greitas ir efektyvus surinkimas.

FEFCO 04 serijos sulankstomo tipo dėžės ir padėklai yra puikus pasirinkimas, kai reikalingas greitas, efektyvus ir ekonomiškas pakavimo sprendimas. Jų konstrukcija leidžia lengvai ir greitai surinkti dėžes be pagalbinių medžiagų, užtikrinant prekių saugumą ir patikimumą. Dėl savo universalumo ir papildomų funkcijų šios dėžės yra plačiai pritaikomos įvairiose pramonės šakose.

fefco-04-megapakas
fefco-0409-megapakas
fefco-0421-megapakas
fefco-0427-megapakas
fefco-0423-megapakas
fefco-0443-megapakas
fefco-0447-megapakas
fefco-0455-megapakas
fefco-0460-megapakas
Scroll to Top