Gofruotas kartonas

Kas yra gofrokartonas?

(Iš)pakuodami dėžes ir dėžutes nedažnai susimąstome, kas jas daro tokiomis, kokias matome. Už pakuočių tvarumo, stabilumo ir kokybės slypi gofrokartonas – ekologiška, gamtai draugiška medžiaga, dažnai gaminama iš perdirbto popieriaus ir idealiai tinkanti įvairiausių prekių įpakavimui.

Ieškai dėžės? Gaminame gofruoto kartono dėžės didmenininkams

Gofrokartonas gaminamas dviejų, trijų arba penkių sluoksnių: tai lemia medžiagos savybes ir naudojimo paskirtis.

Kuo šie tipai panašūs ir kuo – skiriasi?

Dviejų sluoksnių gofrokartonas

dvieju-sluoksniu-gofrokartonas

Toks kartonas yra sudarytas iš vieno plokščio ir vieno gofruoto kartono sluoksnio, atliekančio apsauginę funkciją. Dvisluoksnis gofruotas kartonas dažniausiai naudojamas efektyviam didelių ir trapių medžiagų pakavimui ir transportavimui. Pasitelkus šį kartono tipą, veiksmingai apsaugome jas nuo bet kokių mechaninių pažeidimų.

 

Trijų sluoksnių gofruotas kartonas

triju-sluoksniu-gofrokartonas

Šis kartono tipas gaminamas panaudojant du plokščius ir vieną gofruoto kartono sluoksnius. Trisluoksnio gofrokartono storis gali svyruoti tarp 1,5 ir 4 mm. Priklausomai nuo profilio aukščio, trijų sluoksnių gofruotas kartonas gali būti žymimas „E“ , „B“ ir „C“ raidėmis.

  • Trisluoksnio gofruoto kartono profilis „E“ – dar vadinamas mikrogofra. Jo storis svyruoja nuo 1,5 iki 1,8 mm. Pakuotė pagaminta iš šio tipo kartono turi labai gerą spausdinimo paviršių ir naudojama nedideliems svoriams bei mažų gabaritų, pavyzdžiui, greito maisto, parfumerijos, lengvos pramonės, produkcijai pakuoti.
  • Trisluoksnis gofruotas kartonas, kurio storis apie 3 mm., patenka į profilio „B“ kategoriją. Tuo tarpu 4 mm. storio trisluoksnis gofrokartonas patenka į „C“ kategoriją. Dėžės pagamintos iš „B“ ar „C“ tipo kartono yra pakankamai tvirtos, gerai sugeria mechaninius poveikius, smūgius, spaudimą, todėl idealiai tinka pačios įvairiausios paskirties maisto ir kitos produkcijos laikymui, transportavimui, pakavimui.

Penkių sluoksnių gofrokartonas

penkiu-sluoksniu-gofrokartonas

Šis kartono tipas sudarytas iš trijų plokščių ir net dviejų gofruoto kartono sluoksnių. Sluoksnių storis siekia 5-7 mm. Priklausomai nuo gofruotų sluoksnių profilių aukščių žymimas „BE“ ir „BC“. Penkiasluoksnis gofrokartonas nepamainomas didelių gabaritų ir didelio svorio produkcijos pakavimui, transportavimui ir apsaugo nuo pražūtingo mechaninio poveikio.

Ar gofrokartonas yra kokybiškas?

Praktinė patirtis liudija, kad gofrokartonas yra itin tvari medžiaga, puikiai pritaikoma įvairių gaminių pakavimui. Mūsų įmonėje pagamintos pakavimo dėžės veiksmingai apsaugo lengvai dūžtančius, metalinius, medinius, stiklinius bei maisto gaminius nuo bet kokio aplinkos poveikio, todėl įpakuoti produktai užsakovams visada pristatomi be menkiausio pažeidimo.

Gaminame gofrakartono dėžes didmenininkams

Mūsų siūlomą produkciją rasite čia. UAB „Megapakas“ gofruotas kartonas bei jo gaminiai džiugina savo funkcionalumu ir patvarumu. Viena pagrindinių to priežasčių – atidžiai prižiūrimas didmeninės gamybos procesas: patyrusi mūsų komanda dalyvauja visuose gamybos etapuose. Visas pakuotes bei dėžes maketuojame ir gaminame pasitelkę naujausias skaitmenines technologijas. Tokiu būdu užtikriname tvirtumą ir nepriekaištingą kokybę.

Gofruotas kartonas – daugelio sėkmingų verslų pirmasis pasirinkimas

  • Veiksminga apsauga net itin trapiems, dužiems daiktams bei produktams;
  • Gali būti bet kokio išmatavimo ir formų;
  • Pigi ir ekonomiška medžiaga;
  • Gaminamas iš atsinaujinančių išteklių;
  • Platus pasirinkimas: galite rinktis iš skirtingų gofrokartono tipų.

Kodėl verta rinktis mus?

Gofruotų kartoninių dėžių gamyba mums – daugiau nei tik darbas. Su kaupu įgyvendiname savo Klientų lūkesčius. Nesvarbu, kokie sudėtingi ir ambicingi būtų pageidavimai, visada rasime į Jus orientuotą sprendimą ir tapsime Jūsų sėkmės dalimi!

Scroll to Top