Konditerinės dėžės

konditerinės-dėžės-dėžutės

Konditerinės dėžės yra neatsiejama konditerijos verslo dalis, suteikianti galimybę elegantiškai ir saugiai pakuoti šviežius gaminius. Jos gaminamos iš E arba B gofrokartono tipo, kuris užtikrina pakankamą tvirtumą, kad būtų saugiai transportuojami ir laikomi produktai.

Vidus dėžėje dažniausiai būna rudos spalvos, kad būtų suteikta natūralumo ir ekologinės estetikos jausmas, o išorė – baltos spalvos gofro kartonu, kuris suteikia švarumo ir elegancijos įvaizdį. Šis dizainas ne tik pritraukia dėmesį pirkėjų, bet ir suteikia produktams prabangesnės išvaizdos akcento.

Konditerinės dėžutės yra tinkamos pakuoti platų produktų asortimentą, įskaitant pyragus, sausainius, šokolado gaminius ir kt. Dėžutės specialiai sukurtos, kad galėtumėt tiksliai talpinti svorį nuo 0,5 iki 3 kg.

Prieš dedant produktus į dėžę, labai rekomenduojame įkloti kraftinio popieriaus sluoksnį. Tai ne tik apsaugo nuo riebalų įsigertimo į dėžės sienas, bet ir išlaiko produktų šviežumą ir skonį. Taip pat mes galime pagaminti ir kitų matmenų ir formų dėžutes, atsižvelgdami į kliento poreikius ir produktų specifikacijas, užtikrinant, kad kiekvienas produktas būtų saugiai ir estetiškai supakuotas.

Scroll to Top