Klapaninės dėžės

klapaninės-dėžės-transportinės-dėžės

Viena iš populiariausių ir dažniausiai naudojamų gofruoto kartono pakuotės rūšių. Šios klapaninės dėžės yra paprastos ir universalios pakavime. Dar kitaip vadinamos transportinės dėžės, sandėliavimo dėžės, perkraustymo dėžės. Esant reikalui gali būti komplektuojamos su grotelėmis, tarpinėmis ar skirtukais. Klientas gauna pagamintas ir pristatytas išklotinėmis, paruošti naudojimui tereikia tik užlankstyti dugnelio bei viršutinius atlankus. Dėl šių savybių klapaninės dėžės yra labai plačiai naudojamos įvairiausiose pramonės šakose. Gaminamos pagal FEFCO katalogo 0200 – 0209 kodus dažniausiai iš 3 ar 5 sluoksnių gofro kartono. 

Draugiškos aplinkai ir perdirbamos

Be savo praktiškumo ir universalumo, gofruoto kartono klapaninės dėžės taip pat yra draugiškos aplinkai ir perdirbamos. Gaminant šias dėžes, dauguma gamintojų naudoja perdirbtą kartoną. Tai padeda sumažinti atliekų kiekį ir neigiamą poveikį aplinkai, prisidedant prie darnios gamtos išsaugojimo.

Efektyvumas logistikos procesuose

Be to, klapaninės dėžės yra labai kompaktiškos, siekiant taupyti laisvą erdvę sandėliuose ar logistikos centruose. Dėl dėžių konstrukcijos galima optimaliai išnaudoti turimą vietą ir taip sumažinti laiką, skirtą pakrovimo ir iškrovimo operacijoms. Tai yra svarbu dideliuose logistikos centruose ar sandėliuose, kur efektyvumas ir greitis yra esminiai veiksniai.

Mechaninių pažeidimų atsparumas

Kita svarbi transportinių dėžių savybė yra jų atsparumas mechaniniam poveikiui. Gofruotas kartonas, iš kurio jos dažniausiai gaminamos, yra pakankamai tvirtas, kad apsaugotų produktus nuo smūgių arba spaudimo transportavimo metu. Tai yra svarbu tiek ilgalaikiam produktų saugojimui, tiek ir jų transportavimui per ilgas atstumo keliones.

Visos šios savybės daro klapanines dėžes universaliomis, patikimomis ir efektyviomis daugelyje verslo sričių, nuo maisto pramonės iki technologijų sektoriaus. Jos ne tik užtikrina produktų saugumą ir efektyvų transportavimą, bet ir prisideda prie tvarumo.

Scroll to Top