Paslaugos

Dėžutės dizainas

Dėžutės konstrukcijos vystymas ir dizainas pagal FEFCO katalogą
Plačiau

Atskiros operacijos

Pjaustymas, bigavimas, kirtimas, klijavimas, spausdinimas, pakavimas
Plačiau

Individualios pakuočių gamybos paslaugos

Iškertame tiek paprastų, tiek ir sudėtingų konfigūracijų plokštumas iš kartono, gumos, plastiko ir kitų medžiagų
Plačiau

Pakavimo medžiagos

Rekomendacijos renkantis pakavimo medžiagas skirtingų tipų produkcijai
Plačiau

Transportavimas

Mūsų pagaminta produkcija yra paruošiama transportavimui bei supakuojama pagal kiekvieno kliento pageidavimus
Plačiau
pakuočių-gamybos-paslaugos

Ekologiški sprendimai:

mūsų įmonė įsipareigoja siekti ekologiškų sprendimų ir prisidėti prie tvarios plėtros. Mes pasiūlome ekologiškas pakavimo alternatyvas ir skatiname klientus rinktis perdirbamą, biologiškai skaidomą arba atsinaujinančių išteklių medžiagas, taip mažindami neigiamą poveikį aplinkai.

Inovatyvūs dizainai:

mūsų kūrybinė ir inžinerinė komanda įkvepia naujus idėjos vystydami unikalius ir pritaikytus kliento poreikiams dizainus. Nesvarbu, ar tai yra paprasta dėžutė arba sudėtinga iššūkis – mes įsipareigoję įgyvendinti kiekvieną projektą su aukščiausiu dėmesiu į detalę.

Tarptautinės prekybos galimybės:

dėl mūsų ilgametės patirties ir tarptautinių partnerių tinklo, galime pasiūlyti išskirtinę paslaugą klientams visame pasaulyje. Mes bendradarbiaujame su klientais iš įvairių šalių, o mūsų sprendimai pritaikyti atitinkamai tam tikram regionui ar kultūrai.

Kokybės garantija:

mūsų įmonės prioritetas yra klientų pasitenkinimas, todėl mes garantuojame aukštą pakuočių gamybos paslaugų kokybę. Mes laikomės griežtų kokybės kontrolės standartų kiekviename pakuočių gamybos etape, siekdami užtikrinti, kad mūsų produktai atitiktų ar net viršytų jūsų lūkesčius.

Pakuočių gamybos paslaugos – asortimentas:

be pagrindinės mūsų veiklos – mes taip pat siūlome įvairias papildomas pakuočių gamybos paslaugas, įskaitant pakuočių dizaino konsultacijas, logistikos sprendimus ir daugiau. Mes siekiame būti jūsų patikimu partneriu ne tik gamybos, bet ir viso projekto vykdymo metu.

Scroll to Top