Apie mus

kartono-pakuotės-megapakas

TRUMPAI APIE MUS

UAB „Megapakas“ – jauna, bet perspektyvi tvaraus verslo tradicijas puoselėjanti įmonė. Gaminame kokybišką ekologišką produkciją – įvairių dydžių dėžes, pakuotę, tarą ir kitą produkciją iš 3 sluoksnių gofrokartono B, C, iš 5 sluoksnių BC, BE, mikrogofrokartono E. Gaminame tiek standartinių, tiek ir nestandartinių matmenų gaminius, sudėtingas individualios konstrukcijos gofruoto kartono pakuotes. Pagal kliento pageidavimus ant gofruoto kartono pakuočių galime atspausti bet kokius spaudinius, naudodami fleksografijos technologiją.

Mūsų pakuotės naudojamos produkcijai pakuoti, transportuoti, sandėliuoti ir kt. Unikalios struktūros pakuotės yra tvirtos, lengvos, kompaktiškos, lengvai surenkamos. Pagal kainą ir estetines savybes pranoksta daugelį kitų rūšių pakuočių.

Vizija

Pasiūlyti geriausiai rinkos poreikius atitinkančias pakuotes ir daugelį kokybiškų su jų paruošimu susijusių paslaugų.

Misija

Vystyti pažangias technologijas ir socialiai atsakingo verslo idėją.

Vertybės

Profesionalumas, sąžiningumas, nuoširdumas, lankstumas ir operatyvumas.

Kodėl verta rinktis mus?

Inovacijos. Atvirumas pokyčiams. Atsakomybė prieš savo klientus ir gamtą. Tai – apie mus. Mylime savo darbą, todėl nuolat tobulėjame ir galime Jums pasiūlyti platų gaminių asortimentą, šiuolaikišką požiūrį ir atvirus atsakymus į visus kylančius klausimus.

Pasirinkę mus, įsitikinsite: gofro kartono pakuotės yra idealus pasirinkimas sėkmingam verslui. Klientų poreikiai bei pageidavimai niekada nebūna vienodi, todėl siūlome individualią pakuočių gamybą, kad rastume sprendimą net ambicingiausiems Jūsų lūkesčiams!

Kviečiame tuo įsitikinti!

Savo klientams taikome lanksčias NUOLAIDAS

Užtikriname produkcijos AUKŠČIAUSIĄ KOKYBĘ

Vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 94/62/EB dėl pakuočių ir pakuočių atliekų bei Lietuvos Respublikos vidaus rinkai tiekiamų pakuočių atitikties Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatyme nurodytiems pakuočių reikalavimams įgyvendinimo tvarkos aprašu, patvirtiname mūsų tiekiamos pakuotės atitiktį šiai direktyvai bei standartams LST EN 13432:2004, LST EN 13429:2007, LST EN 13430:2007; LST EN 13431:2007, LST 1655:2002, LST CEN/TR 13695-2:2004

Scroll to Top