Atskiros operacijos

atskiros-operacijos-megapakas
Atskirų operacijų paslaugos (pjaustymas, bigavimas, kirtimas, klijavimas, spausdinimas, pakavimas). Teikiame ir atskiras pakuočių gamybos paslaugas. Turime profesionalias popieriaus pjaustymo mašinas, tad garantuojame preciziškus rezultatus. Bigavimas – tai procesas, kai storesniame popieriuje ar kartone specialiomis mašinomis įspaudžiami lenkimo grioveliai. Kirtimas – viena populiariausių technologijų gaminant reklaminę produkciją. Taip pat teikiame įvairių pakuočių klijavimo paslaugas. Ant pakuočių ir kitų popieriaus bei kartono gaminių galime atspausdinti reikiamą tekstą, logotipus ir kt. Pagamintą produkciją supakuosime pagal Jūsų pageidavimus.

Pjaustymo paslaugos:

Mes naudojame pažangias kartono pjaustymo mašinas, kurios užtikrina aukštą tikslumą ir efektyvumą. Tai leidžia mums kurti įvairių formų ir dydžių dėžutes bei pakuotes, atitinkančias kliento poreikius ir viziją. Mūsų patyrę specialistai yra pasirengę padėti jums kiekviename etape, nuo dizaino iki galutinio produkto, užtikrindami, kad jūsų pakuotė būtų aukščiausios kokybės.

Bigavimas:

Bigavimas yra svarbus žingsnis kuriant tvirtas ir tvarkingas dėžutes bei pakuotes. Mes naudojame modernią technologiją, kad užtikrintume, jog kiekvienas lenkimo griovelis būtų kokybiškai ir preciziškai įspaudžiamas. Tai suteikia mūsų klientams galimybę gauti ne tik estetiškai patrauklią, bet ir funkcionalią pakuotę, kuri atitinka jų poreikius.

Kirtimas:

Mūsų kirtimo paslaugos leidžia sukurti įvairios formos ir dydžio dėžutes bei pakavimus, atsižvelgiant į jūsų projektų specifikacijas ir reikalavimus. Mes dirbame su įvairių medžiagų tipais, nuo kartono iki gofrokartono, ir užtikriname, kad kiekvienas gaminys būtų kokybiškas ir tvirtas.

Klijavimo paslaugos:

Teikiame įvairias pakuočių klijavimo paslaugas, kurios užtikrina tvirtą ir patikimą dėžučių konstrukciją. Mes naudojame aukštos kokybės klijus, kad užtikrintume ilgalaikį pakavimo vientisumą, suteikdami jums pasitikėjimą savo produktais.

Spausdinimas:

Gamyboje naudojame fleksografines spaudos mašinas. Galime uždėti spaudą, jūsų logotipus, tekstą ar bet kokius kitus elementus ant dėžučių ar kitų gaminių, kurie padės jums išsiskirti iš konkurentų ir sukurti stipresnį prekės ženklo įvaizdį.

Pakavimas pagal pageidavimus:

Mes supakuosime jūsų pagamintą produkciją pagal jūsų pageidavimus, užtikrindami, kad ji būtų saugiai ir patikimai apsaugota transporto metu. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir siekiame užtikrinti, kad jūsų produktai būtų pristatyti saugiai ir nepažeisti.

Scroll to Top